Patery i tortownice

Colin King | Relevé Platter | taca
Od 513,00 zł
570,00 zł -10%
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Prosty talerz, który wprowadza zaskakujący element dekoracyjny stołu w jadalni lub stolika kawowego. Rzeźbiony wzór z drewna akacjowego wydaje się unosić w powietrzu. Stworzony dla MENU przez mistrza stylistę Colina Kinga. Podwyższona podstawa talerza i zakrzywione do góry krawędzie mieszczą wygodnie zawartość.Projekt: Colin King dla Audo Cph
O Projektancie:
Colin King, wyszkolony zawodowo jako tancerz, znalazł się na skrzyżowaniu świadomości tancerza dotyczącej przestrzeni i impulsu stylisty, aby ożywić ją przed wkroczeniem w sferę projektowania produktu. Obecnie mieszka w Tribeca w stanie Nowy Jork, utrzymuje równowagę pomiędzy pracą na planie, stylizacją i projektowaniem w swoim studiu. Colin stylizował dla najważniejszych publikacji, takich jak Architectural Digest i T Magazine, i gości niezliczoną liczbę klientów zajmujących się produktami i projektowaniem wnętrz. Nieustannie inspirują go codzienne rytuały, gesty i niedoskonałości – upiększane przez ich stale ewoluującą obecność w danej przestrzeni. Colin King jest projektantem Interconnect, monumentalnego projektu świecznika firmy Audo Copenhagen.
Edge | patera | terakota
Od 290,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Patera Edge z terakoty ułatwia stylowe podawanie świeżo upieczonego ciasta, serów lub chleba! Seria Edge jest inspirowana starożytną grecko-egipską tradycją rzemieślniczą. Stwórz wyjątkową atmosferę przy stole z kolekcją zastawy Edge.
PRAWIDŁOWE UŻYTKOWANIE I KONSERWACJAWłaściwe użytkowanie i konserwacja są niezbędne do maksymalnego wykorzystania cennych zasobów, którymi dysponujemy. Nasze projekty są stworzone, aby przetrwały pokolenia, ale tak jak wszystko inne, wymagają trochę uwagi, aby się tam dostać.
TERAKOTAZastawa stołowa Edge wykonana jest z gliny i wypalana w wysokiej temperaturze. Odcień koloru i powierzchnia produktu mogą się zmieniać od czasu do czasu, co oznacza, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.
DlaczegoTerakota to ceramika utworzona z wysoko wypalonej gliny. Terakota oznacza po włosku „wypaloną ziemię”, a technikę garncarstwa można prześledzić aż do starożytnej Grecji.
Czyszczenie i konserwacjaProdukt wymaga minimalnej pielęgnacji. W razie potrzeby wyczyść produkt letnią wodą z mydłem i wytrzyj suchą szmatką. Należy pamiętać, że terakota jest delikatna, dlatego zawsze należy zachować ostrożność podczas obchodzenia się z produktem.
UwagaMożna myć w zmywarce.
Projekt: Stilleben dla SKAGERAK