Świece i świeczniki

Ripply | świecznik
Od 490,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Przypominający falowanie na szklistym jeziorze, świecznik Ripply odbija otoczenie poprzez swoje zakrzywione kształty. Ta miękka forma wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej, przekształcając przemysłowy materiał w coś niemal efemerycznego. Rzeźbiarska forma ujawnia funkcję dopiero po umieszczeniu świecy w jednej z rozszerzających się pustek między blachami stali. Podstawa odbija światło dzienne lub światło świec tworząc wyjątkowy obiekt przyciągający uwagę.Projekt: Cristian Mohaded dla New WorksNew Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości. Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika z chęci stworzenia domu projektowego, w którym design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac. Podczas gdy Nikolaj jako dyrektor generalny żongluje liczbami i codziennymi operacjami, Knut Bendik odpowiada za szczególny wygląd i styl jako dyrektor kreatywny. Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.
Arch Świecznik Vol. 1
Od 432,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Arch Świecznik Vol. 1 Łuk to podstawowy kształt geometryczny - rzeźbiarski, elegancki i nieodparty. Świeczniki Arch są dostępne z surowej stali nierdzewnej lub czarnej stali malowanej proszkowo. Modny świecznik, który doda graficznego elementu do Twojego salonu lub parapetu.
Świecznik łuk. Vol 1 jest częścią serii prostych świeczników, dostępnych w kolorze czarnym lub ze stali nierdzewnej. Geometryczne kształty serii świeczników Arch są zarówno rzeźbiarskie, jak i funkcjonalne. Projekt Świecznika Arch Vol. 1 to tylko pojedynczy łuk z uchwytem na jedną świecę przymocowanym na zewnątrz łuku. Nie musisz nawet umieszczać świecy w tym efektownym świeczniku - sam w sobie jest elementem dekoracyjnym. Użyj łuku jako niezwykłego obiektu dekoracyjnego – np. jako rzeźby na biurko. Świeczniki Arch są dostępne w trzech różnych wzorach i dwóch materiałach (czarny lakierowana stal lub stal nierdzewna), które elegancko oświetlają stolik nocny lub biurko.
Kristina Dam Design Studio oferuje różnorodne meble, rzeźby i akcesoria. Slogan to: „Rzeźbiarski minimalizm”. Stawiamy na proste, nieskomplikowane i trwałe projekty nowoczesnych wnętrz domowych. Większość produktów wytwarzana jest na terenie Unii Europejskiej z oryginalnych i solidnych materiałów. Wszystkie meble zostały zaprojektowane w Kopenhadze w Danii i wykonane z głębokim szacunkiem dla duńskiego wzornictwa i dziedzictwa mebli.
Arch Świecznik Vol. 2
Od 340,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Arch Świecznik Vol. 2 Łuk to podstawowy kształt geometryczny - rzeźbiarski, elegancki i nieodparty. Świeczniki Arch są dostępne z surowej stali nierdzewnej lub czarnej stali malowanej proszkowo. Modny świecznik, który doda graficznego elementu do Twojego salonu lub parapetu.
Świecznik łuk. Vol 2 jest częścią serii prostych świeczników, dostępnych w kolorze czarnym lub ze stali nierdzewnej. Geometryczne kształty serii świeczników Arch są zarówno rzeźbiarskie, jak i funkcjonalne. Projekt Świecznika Arch Vol. 2 to tylko pojedynczy łuk z uchwytem na jedną świecę przymocowanym na zewnątrz łuku. Nie musisz nawet umieszczać świecy w tym efektownym świeczniku - sam w sobie jest elementem dekoracyjnym. Użyj łuku jako niezwykłego obiektu dekoracyjnego – np. jako rzeźby na biurko. Świeczniki Arch są dostępne w trzech różnych wzorach i dwóch materiałach (czarny lakierowana stal lub stal nierdzewna), które elegancko oświetlają stolik nocny lub biurko.
Kristina Dam Design Studio oferuje różnorodne meble, rzeźby i akcesoria. Slogan to: „Rzeźbiarski minimalizm”. Stawiamy na proste, nieskomplikowane i trwałe projekty nowoczesnych wnętrz domowych. Większość produktów wytwarzana jest na terenie Unii Europejskiej z oryginalnych i solidnych materiałów. Wszystkie meble zostały zaprojektowane w Kopenhadze w Danii i wykonane z głębokim szacunkiem dla duńskiego wzornictwa i dziedzictwa mebli.
Hakudo Botanical Airmist | botaniczne perfumy do domu
Od 210,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Zapach HAKUDO inspirowany jest niewidzialnymi warstwami górskiego podłoża, ziemistym i zielonym - aksamitnym mchem, glebami bogatymi w materiały organiczne oraz korzeniami, które rozprowadzają swoje życie głęboko pod ziemią. Jego profil zapachowy oferuje ciemne i bogate wrażenie, suche i wilgotne temperamenty oraz nutę zadymienia w tle. Oparta na filozofii wywodzącej się z KOHDO, japońska ceremonia doceniania subtelnego i wykwintnego zapachu, „słuchanie” zapachu pozwala nasycić zmysły i doświadczyć go całym sobą. Zachęca do wzięcia głębokiego oddechu, przygotowania się na dzień, a wieczorem do odczucia spokoju. HAKUDO oferuje ci chwilę na odpoczynek w codziennym życiu i odkrycie swojej autentycznej duszy. Utrzymuje przestrzeń wokół ciebie oczyszczoną dzięki 11 esencji botanicznej, które działają w synergii: drewno hiba, mech dębowy, amyris, copaiba, wetyweria, elemi, yuzu, zielone oregano, palmarosa, ajowan, cyprys. Delikatne mgiełki z 11 esencjami roślinnymi natychmiast mieszają się z otoczeniem, aby odblokować i odświeżyć zmysły. Zapakowane w pudełko z drewna paulownia – wykonane ręcznie w Ishikawie w Japonii.Projekt: AOIRO
Hakudo Mono Cork Diffuser | zestaw dyfuzor + esencja botaniczna
Od 510,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Zestaw Hakudo oferuje ci spokojną chwilę na odpoczynek w codziennym życiu i odkrycie swojej autentycznej duszy. Oczyszcza otaczającą przestrzeń za pomocą jedenastu esencji botanicznych, które działają w synergii: Hiba, Oak Moss, Amyris, Copaiba, Vetiver, Elemi, Yuzu, Green Oregano, Palmarosa, Ajowan i Cypress.
Oparta na filozofii wywodzącej się z Kohdo, japońska ceremonia doceniania subtelnego i wykwintnego zapachu, „słuchanie” zapachu pozwala nasycić zmysły i doświadczyć go całym sobą. Zachęca do wzięcia głębokiego oddechu, przygotowania się na dzień, a wieczorem do poczucia spokoju.
Zestaw korkowy Hakudo zawiera Dyfuzor korkowy filar & Hakudo esencja botaniczna 30ml z pipetą z kroplownikiem. Każdy przedmiot jest składany w drewnianej skrzynce Paulownia, tradycyjnie wykonywanej ręcznie w Ishikawie w Japonii. Korkowy słupek dyfuzora ukształtowany jest z wypalanego korka, pełniąc w przestrzeni rolę rzeźbiarskiego i zapachowego obiektu. Stworzony przez Studio Corkinho z Antwerpii. Jak aktywować: (a) Umieść dyfuzor z korka na drewnianej płycie. (b) Aktywuj korek przez powolne kapanie 1-2 pipet esencji botanicznej Hakudo na powierzchnię. (c) Essence delikatnie rozproszy się w powietrzu, zapewniając subtelne wrażenie zapachu w Twojej osobistej przestrzeni. (d) Użyj 5-10 kropli, aby reaktywować.
Hakudo Rain Cork Diffuser Set | zestaw dyfuzorów + esencja botaniczna
Od 1 030,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
HAKUDO RAIN to zestaw do ceremonii węchowej. AOIRO i STUDIO CORKINHO wprowadzają współczesny rytuał oczyszczający, który oferuje spokojną chwilę na odpoczynek w codziennym życiu i odkrycie swojej autentycznej duszy. Jest to czysta współpraca ich unikalnych specjalności: olfaktorycznego projektowania przestrzeni i atmosfery oraz eksploracji projektowania przedmiotów za pomocą korka. Rezultatem jest spokojny zestaw do ceremonii skomponowany z naturalnych esencji, wyjątkowo obrobionego korka i innych starannie pozyskiwanych, ziemistych materiałów.
ZESTAW DYFUZORÓW HAKUDO RAIN CORK zawiera:
- 9 dyfuzorów z korka o wyjątkowej obróbce
- Drewnianą podstawkę Paulounia
- Hakudo Rain Botanical Essence (30ml) z pipetą z kroplownikiemKażdy element jest składany w dopasowanym drewnianym pudełku Paulownia, tradycyjnie wykonywanym ręcznie w Ishikawie w Japonii.Zapach HAKUDO RAIN jest inspirowany atmosferą porywającej japońskiej wyspy po deszczu. Pozwala nam doświadczyć wrażenia, że ​​powietrze jest naładowane duchem deszczu. Gładka ziemista ziemia i ciemna, mocna zieleń podkreślają jakość wilgoci jako główny profil. W połączeniu z lekkimi nutami liściastych i żywicznych esencji zapach powoli rysuje żywą scenerię z trójwymiarową głębią i tworzy urzekające powietrze, które odmładza umysł i ducha.STUDIO CORKINHO dopełnia zestaw ceremonii dziewięcioma sześciennymi rzeźbami z korka. Odkrywając unikalne i surowe, organiczne powierzchnie spalonego korka, każdy przedmiot oferuje pole dyfuzyjne, na którym można kapać esencję botaniczną HAKUDO RAIN. Rozproszony w przestrzeni lub trzymany razem, aby zintensyfikować energię zapachu: zestaw wprowadza osobisty rytuał do naszej prywatnej przestrzeni jako doświadczenie zmysłowe, które stymuluje i harmonizuje naszą obecność, oferując spokój i uważność.Projekt: AOIRO
Hakudo Rain Botanical Airmist | botaniczne perfumy do domu
Od 260,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Hakudo Rain Botanical Airmist to botaniczne perfumy do domu, które wzmacniają Twoje zmysły i pozwalają doznać wrażenia powietrza napełnionego zapachem lasu po deszczu.
Kompozycja 12 czystych esencji roślinnych: Hiba, Shiso, Kaffir Lime Petitgrain, Vetiver, Oak Moss, Elemi, Palmarosa, Rosalina, Basil, West Indian Sandalwood, Patchouli i Cypress.
W oparciu o zapach Hakudo, który oferuje współczesny rytuał oczyszczający, przez cichą chwilę odpoczynku w codziennym życiu, Hakudo Rain rozszerza kolekcję zapachów o nuty inspirowane japońską wyspą po deszczu. 
Perfumy zapakowane w tradycyjną papierową torbę KOME.Projekt: AOIRO
Hakudo Rain | kadzidło
Od 190,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Kadzidło zostało wykonane wyłącznie z najczystszych, pachnących kawałków drewna rosnącego na wyspie Awaji. Kadzidło oferuje moment relaksu, odświeżenie umysłu i ducha. Zapach Hakudo Rain napełnia otaczające nas powietrze zapachem deszczu.
Kadzidło jest zapakowane w pudełku KIRIBAKO.Projekt: AOIRO
HAKUDO | esencja botaniczna
Od 260,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Esencja Hakudo to 30 ml czystych olejków eterycznych z pipetą (kostka nie jest dołączona)
Kompozycja zapachowa Hakudo to czysta esencja do stosowania z palnikiem olejowym, dyfuzorem rozpylających lub ceramicznym.
Czysta mieszanka botaniczna z 11 esencjami roślinnymi natychmiast miesza się z otoczeniem, aby odblokować i odświeżyć zmysły.
HAKUDO oferuje ci chwilę na odpoczynek w codziennym życiu i odkrycie swojej autentycznej duszy. Utrzymuje przestrzeń wokół ciebie oczyszczoną dzięki 11 esencji botanicznej, które działają w synergii: drewno hiba, mech dębowy, amyris, copaiba, wetyweria, elemi, yuzu, zielone oregano, palmarosa, ajowan, cyprys.
Zapach HAKUDO inspirowany jest niewidzialnymi warstwami górskiego podłoża, ziemistymi i zielonymi - aksamitnym mchem, glebami bogatymi w materiały organiczne oraz korzeniami, które rozprowadzają swoje życie głęboko pod ziemią. Jego profil zapachowy oferuje ciemne i bogate wrażenie, suche i wilgotne temperamenty oraz nutę zadymienia w tle.
Oparta na filozofii wywodzącej się z KOHDO, japońska ceremonia doceniania subtelnego i wykwintnego zapachu, „słuchanie” zapachu pozwala nasycić zmysły i doświadczyć go całym sobą. Zachęca do wzięcia głębokiego oddechu, przygotowania się na dzień, a wieczorem do odczucia spokoju.Projekt: AOIRO
Hakudo Rain | esencja botaniczna
Od 260,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Hakudo Rain to 30 ml czystych olejków eterycznych z pipetą (kostka nie jest dołączona)
Kompozycja zapachowa Hakudo to czysta esencja do stosowania z palnikiem olejowym, dyfuzorem rozpylających lub ceramicznym
Czysta mieszanka botaniczna z 11 esencjami roślinnymi natychmiast miesza się z otoczeniem, aby odblokować i odświeżyć zmysły.

Botaniczne esencje Hakudo Rain wzmocnią Twoje zmysły i pozwolą doznać wrażenia powietrza napełnionego duchem deszczu. Niemal rozjaśniając i ożywiając powietrze w przestrzeni.  
Kompozycja czystych esencji botanicznych: Hiba, Shiso, Kaffir Lime Petitgrain, Wetiweria, Mech Dębowy, Elemi, Palmarosa, Rosalina, Bazylia, Zachodnioindyjskie Drzewo Sandałowe, Paczula i Cyprys.Projekt: AOIRO
Interconnect candle holder | świecznik
Od 1 290,00 zł
(brutto)
star_border Dodaj do ulubionych star Usuń z ulubionych
Świecznik Interconnect to odważny i rozświetlający centralny element o przerysowanych proporcjach, zaprojektowany do MENU przez Colina Kinga. Jako źródło przytulnego blasku świec charakteryzuje się zwodniczo prostą formą geometryczną: kula, kąt i linia, które łączą się, tworząc niepowtarzalny design. Dostępny w wersji z polerowanego mosiądzu lub malowanej stali, wykracza poza swoje przeznaczenie, by służyć jako rzeźba.Projekt: Colin King dla MENU