W serii lamp Tense dla New Works projektanci Panter & Tourron badają aspekty napięcia materiałów, ożywiając zwiewne i płynne kształty. Marzycielski, przypominający chmurę odcień kinkietu Tense delikatnie rozprasza światło i tworzy przytulną atmosferę, która pasuje do szerokiej gamy projektów architektonicznych. Dzięki miękkości jak tkanina i wyrazistości przypominającej chrupiący papier, bogaty w fakturę dyfuzor Tyvek zapewnia dotyk, oferując jednocześnie wytrzymałość, ognioodporność klasy 1 i 100% możliwość recyklingu. Gdy światło jest włączone, pomarszczona faktura jest uwydatniona delikatną zamianą światła i cienia. Tense Wall Lamp jest wyposażony w zintegrowane źródło światła LED i dyskretny przełącznik pinowy przy podstawie.


Projekt: Panther & Tourron dla New Works

New Works przedstawia kolekcję na przecięciu starego i nowego. Jasnego i ciemnego. Designu i sztuki. Praca tego studia projektowego składa hołd silnej skandynawskiej historii rzemiosła i materialności, jednocześnie rzucając wyzwanie współczesnym formom dnia dzisiejszego. Marka New Works kładzie silny nacisk na współprace z międzynarodowym gronem uznanych projektantów i artystów, którzy wykazują pasującą fascynację rzeźbiarskimi formami i rzetelnymi materiałami. Te wspólne poszukiwania wyrażają naszą miłość do zmysłowości i śmiałości.

Firma New Works została założona przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika, w której design ożywa z troską i intencją, i gdzie jest miejsce na kreatywne eksperymenty — miejsce dla nowych prac.  Wraz z małym, oddanym zespołem postanowili zdefiniować wyselekcjonowaną kolekcję wzniosłych, ale dostępnych przedmiotów do życia. To właśnie dzięki temu celowi kształtują stale rozwijającą się historię New Works.
Materiały: 

Klosz: Tyvek | 100% degradowalny 

Podstawa: Aluminium | Kolor: Czarny

Wymiary: 

Wysokość: 44 cm 

Szerokość: 30 cm 

Głębokość 11 cm 

Specyfikacje techniczne: 

Źródło światła: LED 4 W, 3000 K (rzeczywiste 2700K ), Lumen: 400 lm; CRI: 80+

Tense | lampa ścienna

Możesz też polubić...