Donya Onyx Moon | lampa wisząca | onyx
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
2 490,00 zł (brutto) 2 024,39 zł (netto)
Brutto
3-4 tygodnie
Całkowicie nowe wprowadzenie odcieni wykonanych z drogocennych kamieni Onyx jest podnoszące na duchu i wyjątkowe. Dopracowane do perfekcji cztery minimalistyczne kształty: Moon, Trapeze, Solar i Cylinder, nowe odcienie Onyx są ultranowoczesne, a jednocześnie zachwycająco subtelne. Onyks to drogocenny kamień naturalny od wieków ceniony za działanie kojące i równoważące. Wysoka jakość tego kamienia wynika z jego jednorodnej struktury i elegancji jego chromatycznej faktury.

HISTORIA POCHODZENIA
Naszą podstawową zasadą projektowania jest tworzenie ręcznie robionego na zamówienie oświetlenia, które wytrzyma próbę czasu i stanie się piękniejsze z biegiem lat. ⁠W przypadku ANOUR najważniejsze jest wykonanie na zamówienie i dbałość o szczegóły.

Prostota polega na wyeliminowaniu hałasu, dotarciu do sedna. Stawiamy na wartości wizualne, estetyczne i trwałe, z prostotą osiągniętą poprzez złożony proces projektowania i analizy. Wyprodukowany w Danii, ANOUR oznacza najwyższy poziom kunsztu i kontynuację tradycji duńskiego wzornictwa. Każdy element jest wykonany z naciskiem na zrównoważony rozwój w projektowaniu, produkcji i technologii. Indywidualnie dostosowane do każdego klienta

Projekt: Anour

Elegancki i subtelny, charakteryzujący się kloszem z onyksu i podstawą wykonaną z miedzi, stali lub mosiądzu. Dostępne w różnych powierzchniach opracowanych przez rzemieślników w warsztacie ANOUR.

MATERIAŁY

Stal nierdzewna, kamień onyksowy

CZAS REALIZACJI

10 tygodni

 
KATEGORIA

Wisiorki

WYMIARY

ø15cm x 25,5cm

CERTYFIKATY

CE

 
KOMPATYBILNOŚĆ ŚCIEMNIACZA
Produkt może być wyposażony w ściemniacz. Skontaktuj się z lokalnym elektrykiem

WAGA
Produkt: 2kg*
Opakowanie: 2,5kg*

*Wartości przybliżone

Donya Onyx Moon | lampa wisząca | onyx