Hippo Chair | fotel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
6 950,00 zł (brutto) 5 650,41 zł (netto)
Brutto
dostępny od: 1 kwartał 2022
Miękkie, zabawne kształty charakteryzują tę tapicerowaną kolekcję, fotel Hippo stanowi stylowy element w każdym wnętrzu. Hotel Hippo stoi na dwóch solidnych nogach i drewnianym profilu łączącym siedzisko i oparcie, który w wyraźnym kontraście do miękkich kształtów jest twardy i mocny. Seria Hippo jest inspirowana kształtem ssaka, którego kształt przypomina beczkę. Charakterystyczny drewniany profil nóg występuje w czterech różnych dębowych wykończeniach; naturalnym, przydymionym jasnym, przydymionym ciemnym i czarnym, a siedzisko i oparcie dostępne są w różnych wariantach tapicerki.

Projekt: Kristian Sofus Hansen i Tommy Hyldahl dla NORR11, 2021

NORR11 to duńska marka projektowa kierująca się wizją wprowadzenia nowych perspektyw do nowoczesnych wnętrz poprzez meble i oświetlenie.

Wykonane z uczciwych i naturalnych materiałów projekty są trwałe i zapewniają zrównoważony rozwój. Marka NORR11 wierzy w tworzenie elementów z osobowością, nadających charakter i komfort każdej przestrzeni.

Łączenie skandynawskiego designu z azjatycką estetyką Język projektowania NORR11 łączy przeszłość i teraźniejszość w ponadczasowym designie. Inspirację czerpie z natury i surowców naturalnych, które są widoczne w kolekcjach.

Siedziba firmy, studio projektowe i flagowy showroom znajdują się w centrum Kopenhagi, prezentując pełen design uniwersum NORR11.

Materiały:

Dąb | Lite Drewno FSC

Wykończenie:

Naturalny Dąb, Jasny Przydymiony Dąb, Ciemny Przydymiony Dąb lub Dąb Barwiony | Kolor: Czarny

Wymiary:

Szerokość: 70 cm

Głębokość: 83.5 cm

Wysokość: 70 cm

Wysokość Siedziska: 39 cm

Hippo Chair | fotel

Możesz też polubić...